17 paź 2014

Narysuj mi suknię ślubną

Witam cieplutko,od kiedy nauczyłam się trzymać długopis rysuję. Nigdy nie szkoliłam się w tym kierunku i nigdy nie starałam się nauczyć zasad proporcji, rysunku itp. Sztuka i rysunek jest po po prostu częścią mnie i robię to przy każdej możliwej okazji. Ostatnio za każdym razem jak biorę długopis i zaczynam rysować - to widzę przed sobą różne suknie ślubne.
Nazbierała się już taka kolekcja wiec postanowiłam Wam pokazać co wychodzi spod moich dłoni ;)Od razu uprzedzam: nie zajmuje się tym zawodowo, nie jestem fanką mody i nie śledzę trendów. Rysuję bo lubię, rysuję bo muszę - jest to czynność automatyczna, którą zajmuje się w każdej prawie możliwej sytuacji ;)

Sama swojej suknie nie planuję zaprojektować i uszyć. raczej skłaniam się do opcji kupienia gotowej np na tablicy czy allegro.

A tu taki powiedzmy dodatek do ślubnej twórczości ;)Jak Wam się podobają moje projekty?Pozdrawiam,

19 komentarzy:

 1. Śliczne, już sobie wyobrażam niektóre z nich na żywo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana zazdroszczę talentu!!! Ja jeśli chodzi o rysunek jestem "noga";/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakbym chciala, zebys to ty mi zaprojektowala suknie ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe chyba nie mam wystarczających kompetencji, ale w razie czego - jest do usług!

   Usuń
 4. Rewelacyjne ! Szkoda że już mam suknię ślubną bo z Twoich projektów kilka mi się strasznie spodobało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;) A jak wygląda twoja suknia? szyjesz czy kupiłaś w salonie?

   Usuń
 5. Śliczne suknie ślubne :D Ja również od kiedy pamiętam szkicuje suknie ślubne zebrało mi się trochę tego , jak patrze na moje pierwsze rysunki to się zastanawiam skąd taki pomysł na tą suknie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) a mogłabym zobaczyć Twoje projekty? jestem bardzo ciekawa

   Usuń
 6. Mnóstwo ciekawych propozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 7. wow naprawdę masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 8. powiem, że zrobiłaś na mnie wrażenie... nie tylko widać talent, ale przede wszystkim same suknie w sobie są na prawdę piękne, z klasą :) powinnaś zająć się projektowaniem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! to naprawdę bardzo miłe, szczególnie że rysowanie jest tylko moją pasją a nigdy nie było źródłem dochodu :)

   Usuń
 9. Hej, ty to umiesz! Tak sobie myślę czy mogłabym poduczyć się z twoich rysunków? Nie koniecznie umiem rysować nogi, ale gdybym mogła skorzystać z twoich rysunków ( a mianowicie rysować nogi w taki sposób jak ty, czyli tak jakby przerysować) to bardzo ułatwiłoby mi naukę. Mam nadzieję, że się zgodzisz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej, ty to umiesz! Tak sobie myślę czy mogłabym poduczyć się z twoich rysunków? Nie koniecznie umiem rysować nogi, ale gdybym mogła skorzystać z twoich rysunków ( a mianowicie rysować nogi w taki sposób jak ty, czyli tak jakby przerysować) to bardzo ułatwiłoby mi naukę. Mam nadzieję, że się zgodzisz. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Śmiało, korzystać, przerysowuj, jak Ci wygodnie!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...