8 mar 2015

Spotkanie w Lublinie z Radzką

Witam cieplutko,

http://helion.pl/ksiazki/radzka-radzi-tobie-dobrze-w-tym-magdalena-kanoniak,radzka.htm

trochę spóźniony post o spotkaniu z Magdaleną (Radzką) Kanoniak w Lublinie. Spotkanie odbyło się w Księgarni Matras w Plazie, w Lublinie 24 lutego. O godz. 17.30 już byłam w księgarni, gdzie już zebrał się niezły tłum ludzi. Z każdą minutą przybywało coraz więcej i więcej osób. Stanęłam na początku przy samym wejściu, lecz z każdą osobą przybywającą przesuwałam się do przodu i o godz. 18 już byłam na samym początku, koło miejsca dla Radzki. Radzka punktualnie o 18 weszła do księgarni i od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że jest taka jak w jej filmikach: żywiołowa, radosna i bardzo uśmiechnięta!

Po lewej - ja a obok Radzka :)
screen z filmu

Magdalena Kanonik (Radzka) jest jedną z najbardziej popularnych polskich vlogerek, która umieszcza swoje filmiki na stronie youtube.pl Jej kanał KLIK poświęcony jest tematyce modowej.
Radzka wydała ostatnio książkę "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym" i własnie z tej okazji było zorganizowane spotkanie autorskie. Autorka podczas spotkania nie opowiadała stricte o samej książce, tylko bardziej o sobie, swoich planach i... (uwaga!) udzielała rad zgromadzonym na temat ich sylwetek!

Radzka zmierzyła mnie i oceniła, ze jestem typem sylwetki C. Pomimo, że mam cechy sylwetki typu B (duże wcięcie w talii), mam za dużą różnice miedzy ramionami a biodrami, aby być B. Mój narzeczony trochę się zdziwił jak go poinformowałam, że mam sylwetkę "chłopięcą", ale wytłumaczyłam, ze tu chodzi raczej o klasyfikację, a nie o dokładnie chłopięcy czy męski wygląd ;)

Ta główna po lewej - moja ;)
screen z filmu

A wracając do samego spotkania - to było bardzo miło, sympatycznie i tłoczono! Radzka jest naprawdę miłą, sympatyczną dziewczyną, która na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na swoich filmach. Miło się na nią zarówno patrzyło, jak i słuchało :) Było to pierwsze spotkanie autorskie w jakim uczestniczyłam i bardzo mi się spodobało.

A Wy znacie jej kanał? Czytałyście jej książkę?


Ps. Dla wszystkich kobiet najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet :)
Pozdrawiam,


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...