9 lut 2012

Makijaż Rude oczka i nietylko ;)

Witam cieplutko,


chciałam Wam dziś pokazać makijaż z użyciem rudawego cienia Inglot oraz napisać o moich ostatnich odkryciach kinowych :)
Ostatnio oglądam dwa ciekawe filmy. Oba różne zarówno gatunkowo, jak i pod względem tematyki czy produkcji, ale oba bardzo mi się spodobały :)


Pierwszy to film "Turysta", thriller czy dramat według filmwebu. Według mnie to abrdziej komedia z elementami sensacyjnymi. Gra w nim dwójka wybitnych aktorów - Angelina Jolie oraz Johnny Deep. Ogólnie nie jest to film wysokich lotów, nie skłania do przemyśleń, ale świetnie relaksuje i zaciekawia ;) Ps. Makijaż Angeliny J. z tego filmu będzie niedługo moją inspiracją!
FILMWEB


Drugi film jest skrajnie inny niż poprzedni, to polska produkcja "Lincz". Opowiada o tragicznych wydarzeniach na wsi mazurskiej. Film wstrząsający, troszkę przerażający i skłaniający do przemyśleń. Przyznam, ze dawno tak film mnie poruszył!
FILMWEB


Dlaczego Wam piszę o tych filmach? W sumie czasem mnie nachodzi aby wrzucić troszkę prywaty w mojego bloga :) to taki pierwszy kroczek dokładania prywatnych informacji z mojego życia :) Jeśli byście tylko chciały mogłabym częściej pisać coś nie związanego tylko z moimi makijażami?

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...