17 maj 2013

Makijaż na rozmowę kwalifikacyjną :)

Witam cieplutko
Dziś taki nietypowy temat makijażu - "Na rozmowę kwalifikacyjną". Temat oczywiście wynika z tego, że ostatnio uczestniczyłam w paru tego typu rozmowach. Szukałam pracy, chodziłam na rozmowy i dzięki temu wymyśliłam jak mógłby wyglądać makijaż dobry na rozmowę w sprawie pracy  Po pierwsze, makijaż powinien być "dzienny" i w naturalnych kolorach. Po drugie, makijaż ma charakter biurowy, więc nie może przyciągać uwagi. Makijaż jest po to aby wyglądać dobrze, wzbudzać pozytywne emocje ale nie może zdominować wrażenie jakie pozostawia osoba. Zdecydowanie odradzam agresywne kolory, sztuczne rzęsy czy ciemną pomadkę.12 komentarzy:

 1. Na pierwszym zdjęciu makijaż wydaje się intensywny, ale na pozostałych widać, że wcale taki nie jest :) Zgadzam się z Tobą, że podczas takich rozmów nie powinno się ostro czy pstrokato malować. Najlepiej delikatnie podkreślić swoje atuty i ukryć drobne niedoskonałości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie nie można przesadzić z makijażem podczas takich oficjalnych spotkań, zamiast skupić się na Twoim cv - to będą patrzeć na Twój makeup :)

   Usuń
 2. ładnie, u mnie dziś podobny nudziaczek był ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) chętnie zobaczę Twój :)

   Usuń
 3. bardzo fajny makijaz, ładnie podkreślone oko :) pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) ps. na szczęście już się coś znalazło :)

   Usuń
 4. Bardzo ładny makijaż:) Ja również w ostatnim czasie chodziłam na różne rozmowy..i stawiałam głównie na to by moja twarz/cera nie sprawiała wrażenia zmęczonej. Niby wygląd nie powinien mieć znaczenia w pracy, niestety dużo od tego zależy..pierwszego wrażenia. A udało się znaleźć pracę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) Tak, znalazłam pracę i właśnie dlatego ostatnio mam tak mało wpisów. Ale postaram się nadrobić!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...