29 paź 2013

Trzy propozycje na makijaż dzienny

Witam cieplutko,
dziś trzy propozycje makijażu dziennego: pierwsza mocniejsza, czyli wersja dla niektórych dzienna a dla innych wieczorowa oraz dwa makijaże delikatniejsze (bardziej makijaż do pracy/makijaż do biura).
Makijaż biurowy czy tzw. makijaż do pracy charakteryzuje się większą prostotą i elegancją niż makijaż zwykły dzienny. Makijażem dziennym może nazwać wiele różnych makijaży, natomiast makijaż biurowy zawsze jest dość prosty, klasyczny i przede wszystkim nie powinien zwracać na siebie uwagę. W mojej pracy mogę pozwolić sobie na dowolność więc wszystkie pokazane makijaże były robione z myślą o pójściu do pracy.
Granatowy cień z pierwszego makijażu to granat z palety Sleek Bad girl, a na ustach mam szminkę Pink Freeze - Avon. Dwa kolejne makijaże wykonałam cieniami z paletki Mac oraz cieniami z palety An Naturaln Sleek.

4 komentarze:

 1. Kocham Twoje włosy :D i piękne makijaże.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny makijaż, planuję kupić sobie zieleń z inglota niedługo. Mam pytanie, jesteś bladziochem tak samo jak ja, chciałąm spytać o podkład, którego używasz, firma i numerek, bo rozglądam się za czymś ciekawym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja używam Revlon Colorstay najjaśniejszy 110 - uwielbiam go!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...