28 sty 2014

Błękitna laguna i matowe czerwone usta

Witam cieplutko,
moją modelką jest Aga, która ma niesamowity kolor oczu!Makijaż wykonany paletką Sleek, na ustach pomadka Avon zmatowiona pudrem transparentnym.6 komentarzy:

 1. Fajne zestawienie kolorów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Do ciemnych włosów taki makijaż mógłby być strasznie fajny! Wybieram się do Paryża na tydzień i chce zaszaleć z makijażem, bo od lat używam tylko mieszanki czarnych i brązowych cieni :-D Gdzie kupujesz te paletki Sleek? Czaiłam się na drogerie paatal albo ekobieca, ale nie wiem czy kosmetyki tak przecenione są dobrej jakości... Pozdrawiam, Karolina :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do twarzy Ci w tych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej;) Niesamowity efekt :) Myślę, że super wyglądałby też do ciemnych włosów. Wybieram się na tydzień do Paryża i chciałabym zaszaleć z makijażem:) szukałam u Ciebie inspiracji, bo od lat używam tylko mieszanki czarnego i brązowego cienia, czasami dodaję do tego takie jasne,szampańskie złoto do rozświetlenia kącików;)
  Gdzie kupujesz paletki Sleek? Czaiłam się na te z paatal, ezebra lub ekobieca, ale nie wiem, czy są dobre jakościowo, czy to jakieś podróbki:) Pozdrawiam, Karolina.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...