8 kwi 2011

Wygrałam!!!

AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Miałam dziś bardzo szczęśliwy dzień :)
Przyszły wyniki w dwóch konkursach, w których brałam udział.
O pierwszym dowiedziałam się rano czytając komentarz z gratulacjami.

Zdobyłam I miejsce w konkursie Nissiax83 - "Słoneczne marzenia". 

Było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Ponieważ był to mój pierwszy filmik na YT (a w sumie to dwa filmiki bo musiałam zrobić drugi i jeszcze raz przesłać), nie bardzo wiedziałam jak robi się takie filmiki i strasznie mi długo zajęło zmalowanie pracy, zrobienie zdjęć, a potem wgranie to w film.
Nie liczyłam na nagrody i szczerze mówić nawet nie bardzo sie nimi interesowałam, uznając, że robię to dla dobrej zabawy a nie potencjalnych nagród. Teraz miałam miłą niespodziankę widząc co otrzymam :)
Zaskoczyłam się także dlatego iż "moja konkurencja" była po prostu wspaniała! Tyle cudownych prac, pomysłów! Naprawdę sama bym nie umiała wybrać najlepszej.
To wszystko sprawiło, ze bardzo się cieszę! ;))


Drugi konkurs to: Konkurs inspirowany muzyką u Mistaya13.

Zostałam tam wyróżniona (łączenie ze mną wyróżniono 6 osób, a 3 zostały nagrodzone).
Bardzo przyjemny konkurs i bardzo miła osoba go organizująca. Warto brać udział w takich konkursach choćby po to, aby mieć inspirację i motywację do pracy i doskonalenia się.
Bardzo się cieszę także z tego wyróżnienia!

A oto filmek z wynikami:

Konkurs Słoneczne marzenia u Nissiax83 (zapraszam także na jej bloga)

4 komentarze:

  1. Mam nadzieje że pokażesz jeszcze jakieś pracę na konkurs , ja mam małą prośbę - dałabyś zrobić makijaż ślubny ? No i jeszcze jeden taki zadziorny kobiety kota :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Marzena, makijaż ala kocie oczko już parę razy był --> http://eowinymakijaze.blogspot.com/search/label/kocie%20oko ale myślę, ze niedługo specjalnie dla Ciebie coś jeszcze zmaluję! a co do ślubnego to także bardzo chętnie!!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...